fbpx

Допоміжні слухові системи для торгівлі

Системи допоміжного прослуховування від ОЗІС:

  • Організуйте інклюзивний простір для людей з порушенням слуху.
  • Зменшити переливання між зонами і таким чином зменшити перешкоди для слухових петель
  • Забезпечують свободу пересування завдяки добре спроектованим системам
  • Мінімізувати вплив структурної втрати металу
  • Зменшити переливання і таким чином зменшити перешкоди
  • Можуть бути інтегровані в тимчасові споруди, нові будівлі або модернізовані в існуючі структури
Отримати додаткову інформацію про тип слухових петель відповідно до нормативних рекомендацій, зверніться до нашої дослідної команди за номером +380668624242 або електронною поштою поштою info@ozis.in.ua.

ozis.in.ua

Переваги

  • Спілкуйся безпосередньо з користувачами слухових апаратів.
  • Зробіть розмову в галасливому середовищі легшою, а інформацію – доступнішою.
  • Забезпечте ефективне спілкування через акустичні бар’єри
  • Забезпечте безпеку відвідувачам шляхом інформування про небезпеку та корегувань щодо шляхів евакуації по всій будівлі або окремому приміщенні.

Більшість користувачів слухових апаратів або кохлеарних імплантатів сказали б, що коли вони використовують свої апарати в розмові віч-на-віч, вони працюють дуже добре. Труднощі виникають, коли рівень навколишнього шуму занадто високий або продавцем та покупцем з’являється акустична перетина.

Безбар’єрний простір в торгівельних залах.

Жоден слуховий апарат або кохлеарний імплантат не здатен надати комфортний звук та чітку розбірливість мови під час відвідування торгових центрів, магазинів роздрібної торгівлі, касові та торгові зони яких які не оснащенні слуховими петлевими системами T-loop.  

Під час відвідування магазинів покупець отримує звукову інформацію від консультанта або касира безпосередньо на свої слухові апарати через вбудовану в апарат Т котушку. Навколишній шум або розмова інших відвідувачів не заважатимуть отримувати інформацію. При цьому данний спосіб передачі звукової інформації  не потребує індивідуального приєднання кожного слухового апарату до переговорної котушки та не потребує подальшого від’єднання, як це відбувається в рішеннях індивідуального користування.

Світові виробники слухових апаратів та імплантатів підтримують технологію передачі звуку через Звукову (Теле) – котушку.

Спосіб передачі звукового сигналу на слуховий апарат через Т котушки належать до прямого типу передачі звукового сигналу і є максимально комфортним для використання в громадських місцях чи місцях з великою концентрацією звукових завад, у співвідношенні до корисної звукової інформації.  Для утворення індукційного звукового поля (Т-loop) в приміщенні чи просторі використовують Слухові петлі.

Використання та облаштування слухових петлевих систем в громадських місцях дозволяє створити Безбар’єрний простір та надати рівних можливостей почути слухопротезованим відвідувачам необхідну звукову інформацію, а працівникам швидше надати інформацію клієнту.

Для організації звукового Тelecoil -поля в приміщенні чи просторі використовують Слухові петлеві системи.

Допоміжні слухові системи для готельного бізнесу

Впровадження допоміжних слухових систем, в зонах обслуговування, допоможе здолати бар’єри в спілкуванні між персоналом та гостями.

Допоміжні слухові системи для сфери туризму

Під час відвідування старовинних місць, музеїв, замків або місць історичних подій покупець отримує звукову інформацію від гіда або адміністратора безпосередньо на свої слухові апарати…

Подорожі стають доступнішими для людей із порушенням слуху

Індукційна петля: Доступне середовище для людей з вадами слуху

Цей міжнародний символ означає, що приміщення обладнане індукційною петлею. Ця система передає чистий звук безпосередньо до слухових апаратів у режимі «Т», забезпечуючи комфортне спілкування для слабочуючих.

Допоміжні слухові системи для транспортної інфраструктури

Важко уявити сучасну транспортну інфраструктуру без систем аудіоінформування та сповіщення пасажирів, водіїв, зустрічаючих та проводжаючих, працівників вокзалів та інших людей.
Telecoil системи здатні подолати бар’єри спілкування.

Слухова безбар’єрність в Україні

Слухова безбар’єрність – це концепція, яка спрямована на створення інклюзивного середовища для людей з порушеннями слуху. Вона передбачає використання технологій та пристроїв, які допомагають усунути бар’єри для людей з проблемами слуху, забезпечуючи їм рівний доступ до інформації, комунікації та соціальної участі.

Наші контакти

ОЗІС – Організація звукових інклюзивних систем

+38 066 862-42-42

Робочий час: 9,00 -17,00

info@ozis.in.ua

Україна

Отримати додаткову консультацію

Допоміжні слухові системи для торгівлі

7 + 9 =