fbpx

Індукційні петлеві підсилювачі

Індукційні слухові петлі Ampetronic працюють як допоміжний засіб передачі звукової інформації на слухові апарати – це ідеальне рішення для створення Безбар’єрного життя користувачам слухових апаратів.
Індукційна передача звуку підтримуються слуховими апаратами будь-якого виробника в яких закладена функція “Tele – LOOP” (Індукційної котушки).  Індукційні петльові підсилювачі Ampetronic спеціально спроєктовані для використання в різних умовах та приміщеннях, їх використання можливе як в домашніх умовах, так і в умовах стадіонів та концертних зал.

Індукційних систем від Ampetronic  представленні на території України компанією ОЗІС.

Індукційна петля

Переваги в кожному Драйвері!

Природна
якість звуку

Надійність
5 років ГАРАНТІЇ

Якість
в кожній деталі

Технічна
підтримка 365/8

Універсальність
в застосуванні

 Індукційні петлеві системи “C” серії

Призначенні для звукових індукційних петель (T-LOOP) в приміщеннях та на відкритих просторах де є високі вимоги до контролю розповсюдження сигналу від індукційної петлі. Площа покриття обмежується лише кількість поєднаних між собою петлевих підсилювачів.

Індукційні петльові підсилювачі серії С належати до модульного типу. Інтегруючись в єдину систему та поєднуючись  між собою системи майже не мають обмежень шодо площі перекриття T-coil.

Особливості та переваги С серії:

  • Потужний сигнал, великі площі покриття і впевненість в результаті.
  • Простий цифровий інтерфейс для точного налаштування.
  • Впевненість в надійності, система працює за допомогою кількох варіантів моніторингу якості роботи.
  • Опція Dante допоможе інтегруватися в раніше встановленні системи.

Індукційні петлеві системиCLS” серії

Індукційні петлеві підсилювачі серії CLS від Ampetronic це систем які виготовляються в захищеному від пилу, вологи та несанкціонованого втручання корпусі та мають можливість бути закріпленими на стіні, стелі або вуличний монтаж.

Індукційні петльові системи серії “CLS”обирають коли необхідно встановити Індукційну петлю в зонах з високим рівнем пилу, можливістю потрапляння крапель води або де можливе несанкціоноване втручання в роботу системи.

Обравши продукцію цієї серії ви отримаєте:

  • Проста, непомітна установка.
  • Захищений від крапель води та пилу пристрій.
  • Якісний звук притаманний всім виробам Ampetronic.
  • Кабелі та органи управління за кришкою, захищеною від несанкціонованого втручання в роботу системи.

Індукційні петлеві системи для транспорту

Це спеціальна серія Індукційних петлевих підсилювачів (T-LOOP) котрі призначенні для встановлення на борту громадського транспорту (автобуси, тролейбуси, трамваї та залізничні вагони).
Використання індукційних петлевих систем T-coil в транспортній інфраструктурі є дуже важливим елементом щодо безпеки та комфорту людей з вадами слуху.
Під час подорожі, користувачі слухових апаратів, зможуть увімкнути на власному слуховому апараті спеціальний режим “Т” та будуть чути потрібну та важливу звукову інформацію від бортової інформаційної системи, або безпосередньо водія на рівні з іншими пасажирами. 

Cистеми для нескладних завдань.

Це універсальні пристрої для організації інклюзивного простору (Tele-coil зон). Де вимога до контролю розповсюдження вихідного сигналу, а також площі зони покриття індукційною антеною обмежений. 

Обравши продукцію цієї серії ви отримаєте:

  • Продуктивність, послідовність і впевненість результатів, від доступних блоків початкового рівня до флагманських, провідних на ринку систем T-coil/
  • Простий цифровий інтерфейс для точного налаштування та налаштування

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

E-mail:

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Драйвери індукційних слухових петель

2 + 13 =