fbpx

Аксесуари до слухових петель

Існує ряд аксесуарів для встановлення та тестування слухової петлі, які допоможуть встановити, налаштувати систему слухових петель і спростять тестування продуктивності.

ОЗІС може допомогти знайти будь-яке обладнання та аксесуари для встановлення слухової петлі, зв’яжіться з нами, якщо вам щось потрібно. Ми також постачаємо низку широко використовуваних матеріалів та продуктів, які допоможуть у вашій установці.

Якщо ви розумієте вимоги до вашої системи індукційної петлі, будь ласка, виберіть із наведених нижче аксесуарів для встановлення та тестування слухової петлі.

Індукційна петля

Переваги в кожному рішенні!

Природна
якість звуку

Надійність
5 років ГАРАНТІЇ

Якість
в кожній деталі

Технічна
підтримка 365/8

Універсальність
в застосуванні

Інформаційний знак T-loop

Це символьний сповісник про наявність індукційної петлі в приміщенні або на певній території. Подібні символи є сталі та розуміються суспільством однаково зрозуміло на всіх континентах

Попереджувально-інформаційна стрічка

Попереджувально-інформаційна стрічка призначена для надійної фіксації звукових індукційних антен T-loop та інформування про їх наявність технічних працівників під час проведення ремонтних та інших робіт де встановлена система від Ampetronic.
Стрічка має надруковане попереджувальне повідомлення та символи, призначені для попередження інших про її присутність, мету та важливість. 

Індукційна петля T-loop Відкрита

Індукційна петля T-loop малого радіуса відкрита призначена для організації індукційних слухових систем в зонах обслуговування там де є необхідність малої зони дії. Відкритий тип системи дозволяє розмістити її в складних місцях.

Індукційна петля T-loop Закрита

Індукційна петля T-loop малого радіусу в захистному чохлі призначена для організації індукційних слухових систем в зонах обслуговування там де є необхідність малої зони дії. Чохол з тканини дозволяє її використовувати більш безпечно для користувача.

Антенний провід для T-LOOP петель

Індукційний провід T-loop спеціально спроєктований для організації індукційних звукових систем в приміщеннях та на вулиці. Форма мідних жил та спосіб їх переплетіння дозволяє отримати максимальне ККД від індукційних звукових систем.
Провід постачається в бухтових кабелях різного перетину та довжини.
Тип оболонки DBC 

Плоска мідна стрічка T-LOOP петель

Плоска мідна стрічка (кабель) Ampetronic є обов’язковим виробом при для монтажу індукційних звукових петель під покриттям підлоги або інших декоративних покриттів таких як килим, дерево, ламінат, плитка, лінолеум тощо. Основна перевага Мідної стрічки від круглого кабелю це можливість монтажу без додаткової підготовки основи. Кабель буде потребувати додаткових ресурсів для прихованості.

Обжимна монтажна кліпса

Обжимні кліпси швидко, легко та ефективно допомагають утворити надійне з’єднання між кабелем круглого перетину з Плоскою мідною стрічкою. Кліпси також допомагають скасувати вимогу щодо дозволу на гарячі роботи, який іноді може бути важко отримати на місці, коли вам потрібно припаяти мідну стрічку до кабелів живлення.

Індукційний петлевий підсилювач HLS-DM1 модульного типу

Модуль драйвера індукційної петелі HLS-DM1 призначений для організації T-loop систем на об’єктах з обмеженим місцем для монтажу.
Модуль розроблено для інтеграції в системи зв’язку, такі як ліфти, домофони, пункти допомоги, кіоски самообслуговування тощо.

Напруга споживання від 8 вольт постійного струму дозволяє організувати живлення в будь-якій системі

Індукційний петлевий підсилювач HLS-DM2 модульного типу

Модуль драйвера індукційної петелі HLS-DM2 призначений для організації T-loop систем на об’єктах з обмеженим місцем для монтажу.
Модуль розроблено для інтеграції в системи зв’язку, такі як ліфти, домофони, пункти допомоги, кіоски самообслуговування тощо.

Напруга споживання від 8 вольт постійного струму дозволяє організувати живлення в будь-якій системі

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

Години роботи:

9,00 -17,00

E-mail:

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Аксесуари та комплектуючі

2 + 10 =