fbpx

Індукційна петля T-loop Відкрита

Артикул: ACLC12

Індукційна петля T-loop малого радіуса відкрита. За своїм призначенням дуже схожа з індукційною петлею T-loop Закритого типу та призначена для організації індукційних слухових систем в зонах обслуговування там де є необхідність малої зони дії. Відкритий тип системи дозволяє розмістити її в складних місцях.

 

Індукційна петля
Коли стоїть завдання встановити індукційну петлю в зоні обслуговування клієнтів оператором, або забезпечити робоче місце працівника який користується слуховими апаратами це краще рішення для створення комфортних умов безбар’єрного життя.

Індукційна петля T-loop, малого радіусу, зазвичай розміщується під кришкою стола або на вікні через яке іде обслуговування клієнта. В такому разі користувач слухового апарату користується режимом T-loop і не створюючи додаткового підсилення, комфортно та з високою якістю притаманною всім виробам Ampetronic чує оточуючих які до нього звертаються. Наприклад Касова зона через переговорний пристрій, центр надання адміністративних послуг через скляний захисний бар’єр або просто через телефон який підключений до гарнітури T-loop. Зазвичай це дуже простий та надзвичайно ефектимвний спосіб організувати безбар’єрне спілкування для всіх людей.

Електричні характеристики:  0,45 Ом при постійному струмі. 180 мкГн при 1,6 кГц ± 10%

Розміри:  5 мм² . 345 мм x 305 мм ± 5 мм

Приблизна вага:  195 г ± 10 г

Провід:  12 витків емальованого мідного дроту 1 мм

Вихід:  приблизно 1 м чорного кольору, рис.8, 0,5 мм ²

Покриття:  ПВХ стрічка

Галерея зображень

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

Години роботи: 9,00 -17,00

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Індукційна петля T-loop Відкрита

12 + 7 =