fbpx

Інформаційний знак T-loop

Артикул: ACLC12-1

Інформаційний знак T-loop

Це символьний сповісник про наявність індукційної петлі в приміщенні або на певній території. Подібні символи є сталі та розуміються суспільством однаково зрозуміло на всіх континентах

5 років гарантії від Ampetronic забезпечується фахівцями ОЗІС.
Індукційна петля

Інформаційний знак T-loop

Кращий спосіб сповістити користувачів слухових апаратів що Ви дбаєте про безбар’єрність їх життя це використовувати Інформаційний знак T-loop.

Слухові петлі надають важливу складову в безбар’єрність життя людей з вадами слуху, а також надзвичайне покращення безбар’єрного спілкування їх спілкування. Але вони абсолютно безглузді, якщо ніхто не знає що в приміщенні дбають про їх комфорт та безпеку та що вони доступні для них.

Обов’язково проінформувати людей про наявність слухових індукційних петель, оскільки системи фактично невидимі та не чутні для потенційних користувачів – які просто не знають. Для того щоб користувач почав використовувати функцію T-loop він повинен перемкнути режим роботи своїх слухових апаратів. Інакше користувач буде в зоні де про нього подбали, але не повідомили і не відчує безбар’єрне спілкування.

Компанія ОЗІС пропонує встановлювати в місцях де встановлено системи звукових індукційних систем міжнародно визнаний знак Hearing Loop який графічно складається з зображення вуха з буквою T і коротких інструкцій для тих, хто не знайомий з цією технологією.

Галерея зображень

Підсилювачі індукційних звукових петель серії С

Індукційна петля

Індукційний петлевий підсилювач C5

Індукційна петля

Індукційний петлевий підсилювач C7

Індукційна петля

Індукційний петлевий підсилювач C10

Індукційна петля

Індукційний петлевий підсилювач C14

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

Години роботи: 9,00 -17,00

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Інформаційний знак T-loop

7 + 14 =