fbpx

Плоска мідна стрічка T-LOOP петель

Артикул: Плоска мідна стрічка

Плоска мідна стрічка (кабель) Ampetronic є обов’язковим виробом при для монтажу індукційних звукових петель під покриттям підлоги або інших декоративних покриттів таких як килим, дерево, ламінат, плитка, лінолеум тощо. Основна перевага Мідної стрічки від круглого кабелю це можливість монтажу без додаткової підготовки основи. Кабель буде потребувати додаткових ресурсів для прихованості. Мідна стрічка для індукційних звукових систем  як правило, кріпиться за допомогою друкованої попереджувальної стрічки, яка попереджає про його присутність торговців, наприклад монтувальників килимів.

Стрічка може прикріплюватися до кабелів живлення за допомогою затискачів або пайки, а пластикова екструзія доступна для її покриття в місцях з інтенсивним рухом. 

Доступні три розміри плоскої стрічки залежно від застосування. Ізоляційний шар прикріплений до міді для кращого захисту.

Індукційна петля

Плоска мідна стрічка

Плоска мідна стрічка використовується при організації наступних типів індукційних систем:

 • Звукові петлі по периметру підлоги
 • Підлогові багатоконтурні системи / фазована решітка
 • Можна встановити під більшість покриттів без впливу на магнітне поле.
  – Килим
  – Вініл
  – Лінолеум
  – Дерево
  – Ламінат
  – Керамічна та порцелянова плитка
  – Поверх металевого настилу (потрібен драйвер високої потужності та відповідний дизайн петель)

Додаткові аксесуари
Друкована попереджувальна стрічка,
Провід індукційний T-loop
Обжимні кліпси

Примітка щодо встановлення: Після встановлення плоска мідна стрічка Ampetronic зазвичай не помітна крізь килими та підлогове покриття. Однак при використанні під особливо тонкими підлоговими покриттями лінія стрічки може бути трохи помітною.

Монтажник ОЗІС несе відповідальність за підтвердження сумісності всіх матеріалів перед їх використанням у будь-якому проекті.

Інформація про гарантію
На мідну стрічку та друковану попереджувальну стрічку надається гарантія щодо дефектів виробництва, наявних на момент постачання та монтажу кваліфікованим фахівцем. Гарантія не поширюється на помилки монтажу або механічні пошкодження виробів.

Плоска мідна стрічка (кабель) Ampetronic є вибором за замовчуванням при прокладці кабелю-петлі під покриттям підлоги, таким як килим, дерево, ламінат, плитка або лінолеум. Кабель не буде видно під більшістю підлогових покриттів і, як правило, закріплений на підлозі за допомогою друкованої попереджувальної стрічки, яка попереджає про його присутність торговців, наприклад монтувальників килимів.

Конструкція кабелю – мідна фольга товщиною 0,1 мм, покрита поліефірною плівкою. Загальна товщина 0,25 мм (0,01 дюйма).

Щоб повернути кут, стрічку перегинають. Щоб закінчити, лудьте кінець стрічки хорошим паяльником, розплавивши пластикове покриття з припоєм. Припаяти провід (або наступну довжину стрічки) до мідної стрічки і ізолювати ізоляційною стрічкою.

Плоска мідна стрічка Ampetronic має вогнестійкість, визнану UL, і використовує нетоксичну поліефірну ізоляцію, що відповідає вимогам RoHS, не містить галогенів.

Галерея зображень

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

Години роботи: 9,00 -17,00

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Плоска мідна стрічка

6 + 2 =