fbpx

Віконні індукційні системи – TalkPerfect

Спілкування може бути складним, якщо використовуються акустичні екрани та бар’єри.
Віконна домофонна система може значно полегшити взаємодію для обох співрозмовників.

Ваші працівники зможуть ефективно працювати з користувачами слухових апаратів.

Користувачі слухових апаратів зможуть спілкуватися з Вашими працівниками, а також отримувати необхідну інформацію від них комфортно.

Всі роботодавці зобов’язані ретельно виявляти ризики та їх корегувати які спрямовані як на працівників, так і на відвідувачів.  Щоб забезпечити безпеку робочого місця персоналу, особливо під час зростання вірусних та інфекційних захворювань, а також зростання кількості негативно налаштованих відвідувачів.

Найкращий спосіб для захисту працівників – застосування віконних або відеомоніторингових систем. Ці системи захисту значно ускладнюють спілкування зі слухопротезованими відвідувачами та працівниками. Для розв’язання проблем щодо спілкування через бар’єрні системи була розроблена система TalkPerfect.

Двостороння віконна система TalkPerfect 

  • Повний дуплекс (двосторонній, двобічний) зв’язок
  • Кілька варіантів конфігурації використання мікрофона та динаміка
  • Проста інтеграція та монтаж слухової петлі
  • Компактна, міцна та надійна  конструкція
  • Низька експлуатаційна вартість впродовж усього терміну використання
  • Гарантія 5 років
    (на аксесуари діє гарантія 1 рік)

Двостороння віконна домофонна система TalkPerfect розроблена для покращення зв’язку на стійках безпеки зі стаціонарним екраном. Заснована на перевіреній, надійній і запатентованій технології, повнодуплексна (двостороння) система посилює мову як для клієнтів, так і для персоналу, мінімізуючи фоновий шум і активно зменшуючи акустичний зворотний зв’язок.

Модульна конструкція TalkPerfect має сучасний стиль, перевірений та надійний драйвер індукційною петлі CLD1, і широкий вибір аксесуарів. Систему TalkPerfect DX завжди легко встановити вона ніколи не буде виглядати недоречно в естетичному вигляді, незалежно від того чи йдеться про модернізацію, чи нове облаштування робочого місця.

Комплекс Ampetronic TalkPerfect зазвичай встановлюється на стійці персоналу. Система двобічного зв у поєднанні з індукційною петлею CLD1, що забезпечує повністю інтегрований модуль внутрішнього зв’язку та керування з безліччю функцій для інтеграції та універсального використання.

Сторона персоналу

Безпечне та спокійне спілкування

Годинами розмовляти з клієнтами за стійкою може бути втомливо, особливо якщо на місці є захисний екран або вікно.

Система TalkPerfect від Ampetronic посилює мову через акустичні перетини, зменшуючи потребу постійно напружувати свій голос та інтонування, щоб вас почули, роблячи розмову легшою та менш втомливою.

Більше не потрібні отвори та щілини у вікні, що забезпечує повний безбар’єрний простір для прямого мовного контакту з декількома клієнтами, захищаючи тих, хто працює на стороні персоналу, від захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом.

Сторона клієнта

Чітка та зрозуміла інформація без завад

TalkPerfect дозволяє клієнтам чути інструкції, рекомендації, вказівки та розмову чітко та безпечно через захисні вікна.

Використовуючи якість і розбірливість, якими відомий Ampetronic, TalkPerfect пропонує найкраще підсилення звуку на екранах і вікнах.

З додаванням слухової петлі CLD1 до TalkPerfect клієнти та працівники, які мають слухові апарати та кохлеарні імплантати в режимі «T» або «MT», також можуть скористатися доступом до чіткої передачі мови.

Галерея зображень

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

Години роботи:

9,00 -17,00

E-mail:

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Віконні слухові петлі

6 + 15 =