fbpx

Інклюзивний простір в церквах та соборах

Системи допоміжного прослуховування від ОЗІС:

 • Запропонуйте відвідувачам, які є користувачами слухових апаратів або імплантатів, прямий зв’язок з вашою системою аудіоінформування та сповіщення, без необхідності використання додаткових приймачів або розміщення відносно доповідача.
 • Організуйте інклюзивний простір для людей з порушенням слуху.
 • Забезпечують вільне та комфортне розміщення відвідувача, завдяки добре спроектованим системам
 • Мінімізувати вплив структурної втрати металу
 • Зменшити переливання і таким чином зменшити перешкоди
 • Можуть бути інтегровані в тимчасові споруди, нові будівлі або модернізовані в існуючі структури
Отримати додаткову інформацію про тип слухових петель відповідно до нормативних рекомендацій, зверніться до нашої дослідної команди за номером +380668624242 або електронною поштою поштою info@ozis.in.ua.

ozis.in.ua

Переваги

 • Передайте важливу звукову інформацію, без акустичних бар’єрів та завад безпосередньо на слухові апарати.
 • Спілкування дійсно без бар’єрів.
 • Слухопротезовані чують та відчувають все що кажуть.

Більшість користувачів слухових апаратів або кохлеарних імплантатів сказали б, що коли вони використовують свої апарати в розмові віч-на-віч, вони працюють дуже добре. Труднощі виникають, коли рівень навколишнього шуму занадто високий або не концентрований як це відбувається в місцях служінь та молитв.  

Безбар’єрний простір допомагає Вірянам

Жоден слуховий апарат або кохлеарний імплантат не здатен надати комфортний звук і чітку розбірливість мови під час спільних молитв, служінь або обговорень ситуацій, які не оснащенні системами T-coil. 

Під час суспільних подій де присутні  віряни зі слуховими апаратами вони змушенні кожний раз змінювати локацію в пошуках вигіднішого розташування щодо доповідача. Для розв’язання цих проблем, якщо ви дійсно підтримуєте Безбар’єрний простір необхідно використовувати рішення від ОЗІС, а саме слухові петлі. Завдяки використанню правильно інстальованих слухових петлевих систем якість звуку в рази чіткіша аніж через мікрофони слухових апаратів. 

 • Слухопротезовані відвідувачі мають повну свободу пересування та не потребують використання конкретних моделей засобів слухопротезування.
 • Допоможіть почути аудіосупровід вірянам зі слуховими апаратами без додаткової концентрації.
 • Забезпечте безпеку відвідувачам шляхом інформування про небезпеку та корегувань щодо шляхів евакуації по всій території або окремому приміщенні.

Допоміжні слухові системи для сфери туризму

Під час відвідування старовинних місць, музеїв, замків або місць історичних подій покупець отримує звукову інформацію від гіда або адміністратора безпосередньо на свої слухові апарати…

Допоміжні слухові системи для корпоративних завдань

Інклюзивний простір для працівників та відвідувачів з порушенням слуху. Слухопротезовані працівники (відвідувачі) можуть комфортно працювати, спілкуватися та отримувати важливу інформацію через системи через гучномовці або інтерком системи.

Допоміжні слухові системи для магазинів та торгівлі

Telecoil системи забезпечать комфорт та безпеку відвідувачам та працівникам з порушенням слуху. Навколишній шум або розмова інших відвідувачів не заважатимуть отримувати, чути та спілкуватися…

Допоміжні слухові системи для транспортної інфраструктури

Важко уявити сучасну транспортну інфраструктуру без систем аудіоінформування та сповіщення пасажирів, водіїв, зустрічаючих та проводжаючих, працівників вокзалів та інших людей.
Telecoil системи здатні подолати бар’єри спілкування.

Допоміжні слухові системи для готельного бізнесу

Впровадження допоміжних слухових систем, в зонах обслуговування, допоможе здолати бар’єри в спілкуванні між персоналом та гостями.

Новини

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

E-mail:

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Інклюзивний простір в церквах та соборах

1 + 15 =