fbpx

Telecoil для інтерком систем

Системи допоміжного прослуховування від ОЗІС:

  • Оснащення інтерком систем індукційними звуковими петлями дозволить створити інклюзивний простір для людей з порушенням слуху.
  • Ваші відвідувачі зможуть чути вас  через інтерком системи вільно та без завад. 
  • Оснащення інтерком систем індукційними звуковими петлями дозволить створити інклюзивний простір для людей з порушенням слуху.
  • Домофони перестають бути випробуванням для людей зі слуховими апаратами
  • Безбар’єрний доступ до важливої звукової інформації людям з порушенням слуху
Отримати додаткову інформацію про тип слухових петель відповідно до нормативних рекомендацій, зверніться до нашої дослідної команди за номером +380668624242 або електронною поштою поштою info@ozis.in.ua.

ozis.in.ua

Безбар’єрний простір Інтерком

Жоден слуховий апарат або кохлеарний імплантат не здатен надати комфортний звук і чітку розбірливість мови під час звернення через домофонні  або Інтерком системи в зонах обмеження доступу, які не оснащенні системами T-coil. 

Ліфти, паркінги, домові та прибудинкові території, офісні будівлі, виробництво, приватні оселі тощо зараз важко уявити без інтерком систем. Для людей зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами домофони та інтерком системи спілкування це справжнє випробування, особливо якщо вони розташованні в місцях з підвищеним рівнем шуму або акустичних спотворень. Впровадження модулів індукційних петлевих систем Telecoil  дозволяє забезпечити безбар’єрний зв’язок між слуховим апаратом та переговорною системою. Відвідувачі з порушенням слуху зможуть комфортно спілкуватися без акустичних завад та втрати важливих деталей розмови.
Telecoil  модулі виробництва Ampetronic дозволяють адаптувати раніше встановленні системи та системи які лише встановлюються.
Telecoil системи – це незамінне рішення для створення інклюзивного простору.

Допоміжні слухові системи для центрів розваг та відпочинку

Під час відвідування театральних вистав, кінотеатрів або концертів глядач отримує звукову інформацію зі сцени безпосередньо на свої слухові апарати

Допоміжні слухові системи для транспортної інфраструктури

Важко уявити сучасну транспортну інфраструктуру без систем аудіоінформування та сповіщення пасажирів, водіїв, зустрічаючих та проводжаючих, працівників вокзалів та інших людей.
Telecoil системи здатні подолати бар’єри спілкування.

Допоміжні слухові системи для сфери туризму

Під час відвідування старовинних місць, музеїв, замків або місць історичних подій покупець отримує звукову інформацію від гіда або адміністратора безпосередньо на свої слухові апарати…

Допоміжні слухові системи для інтерком систем

Для людей зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами домофони та інтерком системи спілкування це справжнє випробування, особливо якщо вони розташованні в місцях з підвищеним рівнем шуму або акустичних спотворень.

Допоміжні слухові системи для магазинів та торгівлі

Telecoil системи забезпечать комфорт та безпеку відвідувачам та працівникам з порушенням слуху. Навколишній шум або розмова інших відвідувачів не заважатимуть отримувати, чути та спілкуватися…

Новини

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

E-mail:

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Telecoil для інтерком систем

15 + 8 =