fbpx

Інклюзивний та безпечний простір для пасажирів та зустрічаючих

Системи допоміжного прослуховування від ОЗІС:

 • Запропонуйте, гостям з порушенням слуху прямий зв’язок з вашою системою аудіоунформування та сповіщення через наявний у них слуховий апарат.
 • Забезпечте свої конференц-зали слуховими петлями, та покращить до них увагу.
 • Зменшити переливання і таким чином зменшити перешкоди для слухових петель
 • Забезпечують свободу пересування завдяки добре спроектованим системам
 • Мінімізувати вплив структурної втрати металу
 • Зменшити переливання і таким чином зменшити перешкоди
 • Можуть бути інтегровані в тимчасові споруди, нові будівлі або модернізовані в існуючі структури
Отримати додаткову інформацію про тип слухових петель відповідно до нормативних рекомендацій, зверніться до нашої дослідної команди за номером +380668624242 або електронною поштою поштою info@ozis.in.ua.

ozis.in.ua

Переваги

 • Спілкуйтеся безпосередньо з користувачами слухових апаратів.
 • Зробіть розмову в галасливому середовищі легшою, а інформацію – доступнішою.
 • Забезпечте безпеку відвідувачам шляхом інформування про небезпеку та корегувань щодо шляхів евакуації по всій будівлі або окремому приміщенні.

Більшість користувачів слухових апаратів або кохлеарних імплантатів сказали б, що коли вони використовують свої апарати в розмові віч-на-віч, вони працюють дуже добре. Труднощі виникають, коли рівень навколишнього шуму занадто високий або з’являється акустична перетина.

Безбар’єрне середовище.

Жоден слуховий апарат або кохлеарний імплантат не здатен надати комфортний звук та чітку розбірливість мови під час перебування в умовах вокзалів, зверненні до квиткових кас або інформаційних вікон  де відмічається скупчення відвідувачів та які не оснащенні слуховими петлевими системами T-loop.  

Під час знаходження на території вокзалу, звернення до касових або інформаційних вікон, людина отримує звукову інформацію від гіда або адміністратора безпосередньо на свої слухові апарати через вбудовану в апарат Т котушку. Навколишній шум або розмова інших відвідувачів не заважатимуть отримувати інформацію. Цей спосіб передачі звукової інформації  не потребує індивідуального приєднання кожного слухового апарату до переговорної котушки та не потребує подальшого від’єднання, як це відбувається в рішеннях індивідуального користування.

Світові виробники слухових апаратів та імплантатів підтримують технологію передачі звуку через Теле-котушку.

Спосіб передачі звукового сигналу на слуховий апарат через Т котушки належать до прямого типу передачі звукового сигналу і є максимально комфортним для використання в громадських місцях чи місцях з великою концентрацією звукових завад, у співвідношенні до корисної звукової інформації.  Для утворення індукційного звукового поля (Т-loop) в приміщенні чи просторі використовують Слухові петлі.

Використання та облаштування слухових петлевих систем в громадських місцях дозволяє створити Безбар’єрний простір та та безпечне середовище, а також надати рівних можливостей почути слухопротезованим відвідувачам необхідну звукову інформацію, а екскурсоводам швидше та емоційніше донести інформацію. 

Для організації звукового Т-поля в приміщенні чи просторі використовують Слухові петлеві системи.

 

Слухові петлі Ampetronic™:

 • Запропонуйте, відвідувачам які є користувачами СА, прямий зв’язок з вашою системою аудіоунформування та сповіщення через наявний у них слуховий апарат, без необхідності використання додаткових приймачів або додаткового навчання персоналу.
 • Зменшити переливання і таким чином зменшити перешкоди для слухових петель
 • Забезпечують свободу пересування завдяки добре спроектованим системам
 • Мінімізувати вплив структурної втрати металу
 • Можуть бути інтегровані в тимчасові споруди, нові будівлі або модернізовані в існуючі структури

Для отримання додаткової інформації про можливість використання слухових петель, придбання та встановлення, зверніться до нашої дружньої та досвідченої команди за  номером +380668624242  або електронною поштою  info@ozis.in.ua.

Галерея зображень

Допоміжні слухові системи для інтерком систем

Для людей зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами домофони та інтерком системи спілкування це справжнє випробування, особливо якщо вони розташованні в місцях з підвищеним рівнем шуму або акустичних спотворень.

Допоміжні слухові системи для транспортної інфраструктури

Важко уявити сучасну транспортну інфраструктуру без систем аудіоінформування та сповіщення пасажирів, водіїв, зустрічаючих та проводжаючих, працівників вокзалів та інших людей.
Telecoil системи здатні подолати бар’єри спілкування.

Допоміжні слухові системи для корпоративних завдань

Інклюзивний простір для працівників та відвідувачів з порушенням слуху. Слухопротезовані працівники (відвідувачі) можуть комфортно працювати, спілкуватися та отримувати важливу інформацію через системи через гучномовці або інтерком системи.

Допоміжні слухові системи для сфери туризму

Під час відвідування старовинних місць, музеїв, замків або місць історичних подій покупець отримує звукову інформацію від гіда або адміністратора безпосередньо на свої слухові апарати…

Допоміжні слухові системи для магазинів та торгівлі

Telecoil системи забезпечать комфорт та безпеку відвідувачам та працівникам з порушенням слуху. Навколишній шум або розмова інших відвідувачів не заважатимуть отримувати, чути та спілкуватися…

Новини

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

E-mail:

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Транспортна інфраструктура

4 + 6 =