fbpx

Інклюзивний простір для центрів розваг та відпочинку

Системи допоміжного прослуховування від ОЗІС:

 • Запропонуйте, глядачам із слуховими апаратами, прямий зв’язок з вашою системою аудіоунформування та сповіщення через наявний у них слуховий апарат, без необхідності використання додаткових приймачів або розташування глядача відносно сцени.
 • Зменшити переливання і таким чином зменшити перешкоди для слухових петель
 • Забезпечують свободу пересування завдяки добре спроектованим системам
 • Мінімізувати вплив структурної втрати металу
 • Зменшити переливання і таким чином зменшити перешкоди
 • Можуть бути інтегровані в тимчасові споруди, нові будівлі або модернізовані в існуючі структури
Отримати додаткову інформацію про тип слухових петель відповідно до нормативних рекомендацій, зверніться до нашої дослідної команди за номером +380668624242 або електронною поштою поштою info@ozis.in.ua.

ozis.in.ua

Переваги

Користувачі слухових апаратів або кохлеарних імплантатів зможуть чути та отримувати справжнє задоволення від перегляду фільмів, вистав та відвідування центрів розваг. Їм більше не доведеться відмовлятися від відвідування сеансів, особливо прем’єр коли велика концентрація глядачів.

 • Передайте всю звукову інформацію зі сцени, без акустичних бар’єрів та завад, глядачам зі слуховими апаратами.
 • Виступи доступні та приємні для всіх.
 • Запобігайте виходу сигналу за межі цільової аудиторії.
 • Слухопротезовані мають повну свободу в пересуванні.
 • Забезпечте безпеку відвідувачам шляхом інформування про небезпеку та корегувань щодо шляхів евакуації по всій будівлі або окремому приміщенні.

Безбар’єрний простір в дозвіллі

Жоден слуховий апарат або кохлеарний імплантат не здатен надати комфортний звук та чітку розбірливість мови під час відвідування кінотеатрів, театрів або концертних залів, які не оснащенні слуховими петлевими системами T-coil.  

Під час відвідування театральних вистав, кінотеатрів або концертів глядач отримує звукову інформацію зі сцени безпосередньо на свої слухові апарати через вбудовану в апарат Т котушку. При цьому кількість глядачів та слухачів обмежується лише площею кімнат і не потребує індивідуального приєднання кожного глядача по окремості, як це відбувається в рішеннях індивідуального користування.

Світові виробники слухових апаратів та імплантатів підтримують технологію T-coil передачі звуку.

Спосіб передачі звукового сигналу на слуховий апарат через Т котушки належать до прямого типу передачі звукового сигналу і є максимально комфортним для використання в громадських місцях чи місцях з великою концентрацією звукових завад, у співвідношенні до корисної звукової інформації.  Для утворення індукційного звукового поля (Т-loop) в приміщенні чи просторі використовують Слухові петлі.

Використання та облаштування слухових петлевих систем в громадських місцях дозволяє створити Безбар’єрний простір та надати рівних можливостей почути сцену та насолодитися атмосферою будь-якої сценічної події слухопротезованим глядачам. 

Спосіб передачі звукового сигналу на слуховий апарат через Т котушки належать до прямого типу передачі звукового сигналу і є максимально комфортним, а звук є чистим від навколишнього шуму. Під час використання слухових апаратів або імплантатів, без використання T-coil систем, глядачі або слухачі повинні постійно обирати своє розташування в максимальній близькості до сцени або гучномовця (комфортна відстань до 2 х метрів), а промовець повинен постійно обирати своє положення та розташування та слідкувати за своєю направленістю в просторі.  Це майже не реально в умовах сцени. 

Для організації звукового Т-поля в приміщенні чи просторі використовують Слухові петлеві системи.

Безбар’єрний простір, на базі T-coil для слухопротезованних людей є єдиним правильним рішенням в разі проведення громадських заходів

Допоміжні слухові системи для корпоративних завдань

Інклюзивний простір для працівників та відвідувачів з порушенням слуху. Слухопротезовані працівники (відвідувачі) можуть комфортно працювати, спілкуватися та отримувати важливу інформацію через системи через гучномовці або інтерком системи.

Допоміжні слухові системи для центрів розваг та відпочинку

Під час відвідування театральних вистав, кінотеатрів або концертів глядач отримує звукову інформацію зі сцени безпосередньо на свої слухові апарати

Допоміжні слухові системи для інтерком систем

Для людей зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами домофони та інтерком системи спілкування це справжнє випробування, особливо якщо вони розташованні в місцях з підвищеним рівнем шуму або акустичних спотворень.

Допоміжні слухові системи для залів засідань та нарад

Під час проведення урядових, судових або інших важливих засідань слухач отримує звукову інформацію від доповідача безпосередньо на свої слухові апарати через спеціальний сигнал який випромінюють індукційні петлеві системи. Завдяки використанню правильно інстальованих слухових систем якість звуку в рази чіткіша аніж через мікрофони слухових апаратів. Слухові апарати перестають бути засобом спілкування для ближнього оточення.

Допоміжні слухові системи для транспортної інфраструктури

Важко уявити сучасну транспортну інфраструктуру без систем аудіоінформування та сповіщення пасажирів, водіїв, зустрічаючих та проводжаючих, працівників вокзалів та інших людей.
Telecoil системи здатні подолати бар’єри спілкування.

Новини

Інфрачервоні системи для людей похилого віку

Інфрачервоні системи для людей похилого віку

Безбар'єрний простір стосується всіх верств населення та їх локацій. Розуміючи та розмовляючи про безбар'єрність не можна недооцінювати або переоцінювати будь-яку фізіологічну систему сприйняття або функціонування організму. Акустичне або звукове сприйняття інформації...

Цифрові Digi-Wave системи передачі звуку

Цифрові Digi-Wave системи передачі звуку

Чому Digi-Wave системи? Ви коли-небудь були на екскурсії, де не чули гіда? Або пройшовся гучним складом і задумався, як вони витримують одну-єдину розмову? Це лише два випадки, коли цифровий пристрій для прослуховування може бути корисним. Серія Digi-Wave® 400 від...

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

E-mail:

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Інклюзивний простір для центрів розваг та відпочинку

14 + 15 =