fbpx

Про нас

ОЗІС – офіційний дистриб’ютор та технічний консультант на території України систем допоміжного прослуховування виробництва Ampetronic та Williams AV. Наші працівники пройшли навчання у світових лідерів з допоміжного прослуховування, мають величезний досвід роботи з людьми з обмеженими можливостями і являються лідерами в цій області.
Наша мета – Безбар’єрне спілкування людей.

Щодня користувачі слухових апаратів та кохлеарних імплантатів змушенні стикатися з обмеженість своїх слухових можливостей. Це відбувається в тих місцях та ситуаціях де суспільство навіть не задумуються про наявність слухових бар’єрів. Магазини та навчальні заклади, громадський та комерційний пасажирський транспорт, касові зони та вікна надання адміністративних послуг, кінотеатри та театри, а також інші громадські місця для людей з обмеженими слуховими можливостями знаходяться за межами Бар’єра спілкування. Кожен виробник засобів слухопротезування намагається розв’язувати ці проблеми, але вони виявляються монобрендовими та не можуть бути використанні в широкому застосуванні для різних виробників. 

Англійський виробник Ampetronic вже понад 30 років успішно розробляє, виготовляє та впроваджує допоміжні системи прослуховування на основі індукційних звукових петель, та радіочастотних способів передачі звуку на звукову котушку слухових апаратів та кохлеарних імплантатів будь-якого виробника. Це дозволило Ampetronic стати світовим лідером в галузі допоміжного прослуховування. 

Американська компанія Williams AV, історія якої налічує вже понад 50 років, своїми технічними рішеннями допомагає людям чути, бачити та взаємодіяти один з одним також зробила колосальний внесок в світове безбар’єрне спілкування.

Наші принципи

Ми надаємо справжню вигоду

Ми віримо, якщо це не допоможе, не робіть цього! Занадто багато компаній будуть продавати коробки клієнтам, це дозволяє їм перекласти відповідність щодо кінцевого результату на споживача, але фактично не принесуть жодної вигоди йому.

Ми твердо переконані, що несемо повну відповідальність за репутацію циклових систем і будемо захищати її, продаючи лише там, де ми вважаємо, що системи використовуються належним чином. Наприклад, ми не підтримуємо використання портативних петель на робочому столі. Незважаючи на те, що вони можуть працювати, досвід показує, що велика частка зазнає невдач через погану підготовку чи погані специфікації, або просто відсутність думки про те, яка вигода потрібна. Кожна система, яка буде запропонована споживачу, вона буде становити частину проєкту, який буде мати описаний кінцевий результат

Ми надаємо системи, а не лише драйвери

Цикли — це системи, і вся система має значення. Ми проходимо постійні навчальні курси у світових лідерів з виробництва допоміжних систем та пропонуємо допомогу всім тим, хто визначає, проектує, встановлює, використовує та обслуговує контурні системи. Будь-яка слабка частина ланцюга й система не працюватиме належним чином, у результаті чого користувачі не отримають переваги. Зокрема, ми гарантуємо, що наші клієнти та власники систем контуру розуміють дуже важливу потребу в плануванні системи та правильному дизайні контуру. У нас є матеріали та потужна підтримка виробника та інструменти для проектування,  щоб підтримувати планування діяльності наших замовників або працювати від їх імені.

Продаж коробок — це вірний спосіб отримати велику кількість несправних петель, які не відповідають робочим стандартам або потребам користувачів.

Освіта, Освіта, Освіта

Петлі можуть бути простими, але також легко помилитися. Занадто багато систем виходять з ладу через відсутність базових знань і підготовки. Ми вирішили не інвестувати значні кошти в продажі та маркетинг, а інвестувати в освіту на кожному рівні ланцюга.

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

Години роботи:

9,00 -17,00

E-mail:

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Про нас

5 + 14 =