fbpx
Слухова безбар’єність в медичних закладах

ОЗІС – експерт зі слухової безбар’єрності

Основи безбар’єрності у медичних закладах

Люди з порушенням слуху мають бути забезпечені доступом до звукового та візуального сприйняття необхідної інформації за допомогою технічних засобів інформування, орієнтування та оповіщення.

Меня зовут Илья Сарсадских и я являюсь автором и руководителем проекта – ОЗИС.
ОЗИС – организация звуковых инклюзивных систем.

Я более 17 лет специализируюсь на технических решениях для людей с нарушением слуха в разных отраслях и я являюсь экспертом в слуховой безбарьерности. Основываясь на мой многолетний опыт были проведены переговоры с мировыми лидерами в области вспомогательных слуховых систем с целью – Обеспечить людей со сниженным слухом лучшими слуховыми системами для безбарьерного общения.

Представленный каталог не описывает всех решений которые мы можем Вам предложить.  Мы всегда готовы предложить Вам лучшее именно для Вас!

С уважением, Илья Сарсадских.

Поставщики ОЗИС

Ampertronic

Ampetronic – світовий лідер у розробці та виробництві систем аудіоіндукційних петлевих систем (TeleCoil) допоміжного прослуховування, відомих як Т-петлі.

TeleCoil технологія “Т” допомагає людям із втратою слуху почути чітку звукову інформацію у найскладніших акустичних умовах завдяки роботі разом із слуховими апаратами чи кохлеарними імплантатами.
TeleCoil підтримуються всіма виробниками слухових апаратів та імплантованих систем.

Williams AV виробляє професійні
технологічні рішення для отримання звукової інформації у складних акустичних умовах
Девіз Williams AV – ми віримо, що зрозуміти це більше, ніж просто почути слова, які хтось говорить. Коли технологія покращує ясність та видимість (візуалізувати), люди можуть брати участь у кожному аспекті спілкування. Ідеї ​​долинають, а продуктивність підвищується коли всі учасники можуть співпрацювати одночасно і разом.

Слухові системи для безбар’єрної реєстратури
Слухові системи для безбар’єрного прийому пацієнтів із порушенням слуху в амбулаторіях та поліклініках
Слухові системи для безбар’єрного обслуговування пацієнтів із порушенням слуху у стаціонарах
Слухові системи для забезпечення безпеки у надзвичайних ситуаціях.

Переваги слухових допоміжних систем

Безбар’єрне спілкування без жестового мовлення

Слухові бар’єри не заважають бути почутими

90% слухових апаратів підтримують Telecoil

Забудьте про розмовні бар’єри з глухими

Не вимагає гучної мови у вухо якщо хочете спілкуватися комфортно

Не потребує спеціальної підготовки персоналу

“Прихована інвалідність” – цим терміном можна описати втрату слуху у людини

Тимчасова або постійна, повна або часткова втрата слуху в людини створює перед ним дуже складні слухові бар’єри, які викликають у нього схвильованість та затруднення в спілкуванні.

Людина з проблемами рухово-опорного апарату або зорового апарату завжди виділяються – оточуючі розуміють як їм допомогти. Людей з порушенням слуху можна визначити лише почавши з ними спілкуватися і, як правило, інфраструктура для них раніше не адаптувалася.

Глухой пациент слышит доктора
СЛуховая безбарьерность глухих

Слухова безбар’єрність, для людей з порушенням слуху, у медичних закладах – це дуже важливий фактор у наданні ефективної медичної допомоги.

ОЗІС – забезпечить слухову безбар’єрність

Висококваліфікована команда ОЗІС складається з фахівців, які є експертами у слуховій безбар’єрності. Досвід наших фахівців та регулярні контакти зі світовими лідерами у цій галузі дають нам впевненість у якісному результаті.

Обладнання та комунікаційні рішення для людей з порушенням слуху, які ми пропонуємо – це високотехнологічні пристрої визнані у всьому світі для безбар’єрного та інклюзивного простору.

Системи для безбар’єрної реєстратури

Безбарьерная регистратура<br />
Безбар'єрна реєстратура
оконные системы для глухих

Театр починається з “Вішачка”, а медичне обслуговування із реєстратури.

Слухова безбар’єрність для реєстратур та прийомних покоїв – це дуже важливий фактор надання кваліфікованої медичної допомоги. Де найменше уповільнення пропускної спроможності призведе до утворення черги та дискомфорту.

Також необхідно брати до уваги, що зона реєстратури є небезпечною зоною з точки зору епідеміологічної обстановки. Це одна з основних причин встановлення “Слухових бар’єрів” у вигляді захисних екранів, які захищають працівників від повітряно-краплинних інфекцій.

Віконні Telecoil системи

Це спеціалізовані рішення для бездротової передачі звуку на слухові апарати, кохлеарні імплантати та інші засоби слухової компенсації через звукові бар’єри.

Системи TeleCoil – не вимагають спеціальної адаптації зі слуховими протезами і забезпечують чистий звук.

Вікна, захисні екрани, медичні маски, інтерком системи, шум, відстань до джерела звуку та інші засоби захисту пацієнтів і персонал створюють слухові бар’єри для людей з порушенням слуху.

Pocketalker cистеми

Системи Pocketalker – це просте, але водночас найкраще рішення для забезпечення слухової безбар’єрності в умовах реєстратури та прийомних покоїв.

Pocketalker дозволяє організувати спілкування з відвідувачами та пацієнтами в зоні реєстратури у яких знижений слух і вони не користуються слуховими апаратами.

Дозволяє персоналу, знаходиться ізольовано від зони відвідувачів, не наражаючи себе на ризик.

WiFi системи для безбар'єрності

WaveCAST безсумнівно є передовою технологією, яка передбачає потокову передачу аудіо сигналу безпосередньо на персональні пристрої пацієнтів по каналах передачі WiFi. WaveCAST технологія поширюється через існуючу WiFi мережу з правилами безпеки відповідно до протоколів WiFi технологій.

Спільне застосування звукових систем оповіщення та WaveCAST систем прибирають слухові бар’єри під час оголошень через системи гучномовців. Це можуть бути як регулярні службові оголошення, так і оголошення, що запобігають небезпеці.

TeleCoil системи для безбар'єрності

Це дуже важливий елемент безбар’єрності для користувачів слухових апаратів на основі індукційно-петлевих систем Telecoil.

Спільне застосування звукових систем оповіщення та Telecoil систем усувають слухові бар’єри під час оголошень через системи гучномовців. Це можуть бути як регулярні службові оголошення, так і оголошення, що запобігають небезпеці.

Системи Telecoil – не вимагають спеціальної адаптації зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами та забезпечують чистий звук без перешкод та мови оточуючих.

Додаткові бар’єрні фактори які впливають на пацієнта в зоні реєстратури

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

COVID обмеження дистанцій

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Віконне обслуговування пацієнтів

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Спілкування та розмови
відвідувачів

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Вікові зміни слухової функції

Слуховой аппарат у пациента

Пацієнт зі слуховим протезом

Шум слуховой аппарат

Звукові оповіщення

Слухові системи для безбар’єрного прийому пацієнтів із порушенням слуху в амбулаторіях та поліклініках

Безбарьерная регистратура<br />
Безбар'єрна реєстратура
Безбарьерная регистратура<br />
Безбар'єрна реєстратура

Прийом пацієнтів лікарем – це дуже відповідальна частина у наданні кваліфікованої допомоги у медичних закладах будь-яких форматів. Пацієнт із частковою чи повною втратою слуху не в змозі повноцінно спілкуватися, отримувати чи надавати інформацію щодо свого здоров’я.

Кожне слово лікаря – це успіх до здоров’я пацієнта.

Лікар у медичній масці не може бути почутий пацієнтом з порушенням слуху, що призводить до непорозуміння та неякісного алгоритму лікування. Протоколи прийому передбачають захист лікаря та пацієнта, і лікар не може знімати маску або наближатися до пацієнта для розмови у вухо.

Пацієнт із втратою функцій слуху, особливо якщо він все ще не користується слуховим апаратом або імплантатом кохлеарним, знаходиться за слуховим бар’єром.

Захищені системи спілкування - DigiWave

DigiWave технологія передачі звуку, безперечно, є найкращою технологією для розмови по захищеному каналу зв’язку. DigiWave передбачає 24 бітне шифрування аудіо передачі та гарантовано захистить лікарську таємницю. Технологія передбачає двостороннє спілкування між пацієнтом та лікарем, а також задіяння супроводжуючого при необхідності.

Pocketalker системи

Системи Pocketalker – це просте, але в той же час найкраще рішення для забезпечення слухової безбар’єрності в час роботи лікаря з пацієнтом. Виконавши 2 простих кроки пацієнт чутиме, а лікар комфортно говорити.

Pocketalker дозволяє організувати спілкування з відвідувачами та пацієнтами під час лікарського прийому.

Pocketalker забезпечує:

  • конфіденційність та лікарську таємницю
  • комфорт та спокійне спілкування
  • “Вірусна” безпека без потреби наближатися до небезпечної відстані.

Віконні Telecoil системи

Telecoil – це спеціалізовані рішення для бездротової передачі звуку на слухові апарати, кохлеарні імплантати та інші засоби слухової компенсації через звукові бар’єри.

Шум обладнання, медичні маски, відстані до того, хто говорить і його локація створюють слухові бар’єри для людей з порушенням слуху.

Системи Telecoil – не вимагають спеціальної адаптації зі слуховими протезами та забезпечують чистий звук без перешкод та мови оточуючих.

Telecoil системи для безбар'єрного сповіщення

Сповіщення про небезпеку – це дуже важливий елемент безбар’єрності користувачів слухових апаратів на основі індукційно-петлевих систем Telecoil.

Спільне застосування звукових систем оповіщення та Telecoil систем усувають слухові бар’єри під час оголошень через системи гучномовців. Це можуть бути як регулярні службові оголошення, так і оголошення, що запобігають небезпеці.

Системи Telecoil – не вимагають спеціальної адаптації зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами та забезпечують чистий звук без перешкод та мови оточуючих.

Додаткові бар’єрні фактори які впливають на пацієнта

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

COVID обмеження дистанцій

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Пацієнт без слухового апарату

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Масочний режим

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Вікові зміни слухової функції

Слуховой аппарат у пациента

Пацієнт має слуховий протез

Шум слуховой аппарат

Звукові оповіщення

Слухові системи для безбар’єрного прийому пацієнтів з порушенням слуху в стаціонарах та палатах інтенсивної терапії

Лікування лідей похилого віку
Безбарьерная регистратура<br />
Безбар'єрна реєстратура

Стаціонарне лікування пацієнтів – це дуже відповідальна частина у наданні кваліфікованої лікарської допомоги у медичних закладах будь-яких форматів. Пацієнт із частковою чи повною втратою слуху не в змозі повноцінно спілкуватися, отримувати чи надавати інформацію щодо свого здоров’я.

Спілкуйтеся без бар’єрів з пацієнтом, у якого є порушення слуху, дотримуючись конфіденційності розмови. Це можна досягти, використовуючи обладнання від ОЗІС.

Забудьте про слухові бар’єри під час роботи з пацієнтами.

Pocketalker системи

Системи Pocketalker – це просте, але водночас найкраще рішення для забезпечення слухової безбар’єрності під час роботи лікаря з пацієнтом. Виконавши 2 простих кроки глухий пацієнт чутиме, а лікар комфортно говорити з ним.

Pocketalker дозволяє організувати безбар’єрне спілкування з глухими пацієнтами та відвідувачами під час стаціонарного лікування.

Pocketalker забезпечує:

  • конфіденційність та лікарську таємницю
  • комфорт та спокійне спілкування
  • “Вірусна” безпека без потреби наближатися до небезпечної відстані.

Захищені системи спілкування - DigiWave

DigiWave технологія передачі звуку, безперечно, є найкращою технологією для розмови по захищеному каналу зв’язку. DigiWave передбачає 24 бітне шифрування аудіо передачі та гарантовано захистить лікарську таємницю. Технологія передбачає двостороннє спілкування між пацієнтом та лікарем, а також задіяння супроводжуючого при необхідності.

Віконні Telecoil системи

Telecoil – це спеціалізовані рішення для бездротової передачі звуку на слухові апарати, кохлеарні імплантати та інші засоби слухової компенсації через звукові бар’єри.

Шум обладнання, медичні маски, відстані до того, хто говорить і його локація створюють слухові бар’єри для людей з порушенням слуху.

Системи Telecoil – не вимагають спеціальної адаптації зі слуховими протезами та забезпечують чистий звук без перешкод та мови оточуючих.

Telecoil системи для безбар'єрного сповіщення

Сповіщення про небезпеку – це дуже важливий елемент безбар’єрності користувачів слухових апаратів на основі індукційно-петлевих систем Telecoil.

Спільне застосування звукових систем оповіщення та Telecoil систем усувають слухові бар’єри під час оголошень через системи гучномовців. Це можуть бути як регулярні службові оголошення, так і оголошення, що запобігають небезпеці.

Системи Telecoil – не вимагають спеціальної адаптації зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами та забезпечують чистий звук без перешкод та мови оточуючих.

Додаткові бар’єрні фактори які впливають на пацієнта

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

COVID обмеження дистанцій

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Пацієнт без слухового апарату

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Масочний режим

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Вікові зміни слухової функції

Слуховой аппарат у пациента

Пацієнт має слуховий протез

Шум слуховой аппарат

Звукові оповіщення

Слухові системи для забезпечення безпеки у надзвичайних ситуаціях.

Лікування лідей похилого віку
Безбарьерная регистратура<br />
Безбар'єрна реєстратура

Існує кілька основних пунктів, які необхідно забезпечити під час виникнення надзвичайних ситуацій:

  • Інформування пацієнтів та відвідувачів.
  • Інформаційний супровід про напрям та спосіб евакуації.
  • Допомога маломобільним пацієнтам
  • Забезпечення звукового та світлового супроводу у процесі евакуації.
  • Інформування людей в укритті ситуації.

Додаткові бар’єрні фактори які впливають на пацієнта

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

COVID обмеження дистанцій

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Пацієнт без слухового апарату

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Масочний режим

Безбарьерность COVID Безбар'єрність COVID

Вікові зміни слухової функції

Слуховой аппарат у пациента

Пацієнт має слуховий протез

Шум слуховой аппарат

Звукові оповіщення

Наші контакти

ОЗІС – Організація звукових інклюзивних систем

+38 066 862-42-42

Робочий час: 9,00 -17,00

info@ozis.in.ua

Україна

Отримати додаткову консультацію

Слухова безбар’єність в медичних закладах

10 + 1 =