fbpx

Допоміжні слухові системи для інтерком систем

Системи допоміжного прослуховування від ОЗІС:

  • Оснащення інтерком систем індукційними звуковими петлями (технологія Telecoil)дозволить створити інклюзивний простір для людей з порушенням слуху.
  • Ваші відвідувачі зможуть чути вас  через інтерком системи вільно та без завад. 
  • Оснащення інтерком систем індукційними звуковими петлями дозволить створити інклюзивний простір для людей з порушенням слуху.
  • Домофони перестають бути випробуванням для людей зі слуховими апаратами
  • Безбар’єрний доступ до важливої звукової інформації людям з порушенням слуху
Отримати додаткову інформацію про тип слухових петель відповідно до нормативних рекомендацій, зверніться до нашої дослідної команди за номером +380668624242 або електронною поштою поштою info@ozis.in.ua.

ozis.in.ua

Безбар’єрний простір Інтерком

Жоден слуховий апарат або кохлеарний імплантат не здатен надати комфортний звук та чітку розбірливість мови під час звернення через домофонні  або Інтерком системи в зонах обмеження доступу, які не оснащенні індукційними петлевими системами Telecoil. 

Ліфти, паркінги, домові та прибудинкові території, офісні будівлі, виробництво, приватні оселі тощо зараз важко уявити без інтерком систем. Для людей зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами домофони та інтерком системи спілкування це справжнє випробування, особливо якщо вони розташованні в місцях з підвищеним рівнем шуму або акустичних спотворень. Впровадження модулів індукційних петлевих систем Telecoil  дозволяє забезпечити безбар’єрний зв’язок між слуховим апаратом та переговорною системою. Відвідувачі з порушенням слуху зможуть комфортно спілкуватися без акустичних завад та втрати важливих деталей розмови.
Telecoil  модулі виробництва Ampetronic дозволяють адаптувати раніше встановленні системи та системи які лише встановлюються.
Telecoil системи – це незамінне рішення для створення інклюзивного простору.

Допоміжні слухові системи для залів засідань та нарад

Під час проведення урядових, судових або інших важливих засідань слухач отримує звукову інформацію від доповідача безпосередньо на свої слухові апарати через спеціальний сигнал який випромінюють індукційні петлеві системи. Завдяки використанню правильно інстальованих слухових систем якість звуку в рази чіткіша аніж через мікрофони слухових апаратів. Слухові апарати перестають бути засобом спілкування для ближнього оточення.

Допоміжні слухові системи для центрів розваг та відпочинку

Під час відвідування театральних вистав, кінотеатрів або концертів глядач отримує звукову інформацію зі сцени безпосередньо на свої слухові апарати

Допоміжні слухові системи в церквах та соборах

Під час відвідування церковних служінь, люди зі слуховими апаратами або кохлеарними імплантатами стикаються з акустичними бар’єрами та завадами. Реверберація та навколишній шум не дозволяють почути частину, а в деяких випадках і всю службу. Використання сучасних слухових апаратів або кохлеарних імплантатів частково розв’язує цю проблему, але при умові певного розташування відносно служителя. Фахівці ОЗІС рекомендують оснащувати зали індукційними слуховими петлями та створювати Telecoil простір. Функцію Telecoil підтримують всі сучасні виробники засобів слухової реабілітації.

Допоміжні слухові системи для медичних закладів

Під час проведення медичних нарад, або консультацій, учасник або слухач переговорного процесу отримує звукову інформацію безпосередньо на свої слухові апарати через вбудовану в апарат Т котушку.

Допоміжні слухові системи для інтерком систем

Для людей зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами домофони та інтерком системи спілкування це справжнє випробування, особливо якщо вони розташованні в місцях з підвищеним рівнем шуму або акустичних спотворень.

Новини

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

E-mail:

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Допоміжні слухові системи для інтерком систем

6 + 4 =