fbpx

Чому Digi-Wave системи?

  Передача звуку по цифровому каналу

  Ви коли-небудь були на екскурсії, де не чули гіда? Або пройшовся гучним складом і задумався, як вони витримують одну-єдину розмову? Це лише два випадки, коли цифровий пристрій для прослуховування може бути корисним.

  Серія Digi-Wave® 400 від Williams AV забезпечує двосторонній зв’язок між головним доповідачем або ведучим і тим, з ким вони розмовляють. Серія Digi-Wave 400 також пропонує 128 + 87-бітне шифрування та 4-значний PIN-код, що робить систему привабливим рішенням також для допоміжних програм для прослуховування та усного перекладу, де потрібен високий рівень безпеки.

  Унікальний режим перекладу Digi-Wave дозволяє перекладачу прослуховувати один канал і надсилати перекладену мову на окремому каналі за допомогою одного портативного пристрою. Режим підтримки слуху включає підсилення високих частот і можливість чути кількох співрозмовників (наприклад, у класі). Аудіоблок Digi-Wave Connect полегшує інтеграцію в професійні аудіосистеми.    

  Передача звуку по цифровому каналу

  Повністю портативний

  Не потребує базових станцій або інших стаціонарно закріплених компонентів.

  Передача звуку по цифровому каналу

  До 6 учасників розмови

  Повнодуплексна система підтримує одночасно до 6 співрозмовників

  Передача звуку по цифровому каналу

  Захищена від прослуховування

  87-бітове шифрування, PIN-код і технологія стрибкоподібної зміни частоти

  Як працює Digi-Wave

  Комфортно та безпечно спілкуйтеся зі своєю командою під час виконання спільних завдань або подорожуйте за допомогою системи Digi-Wave®. Digi-Wave — це легка портативна двостороння технологія передачі звукової інформації, призначена для миттєвого зв’язку зі співробітниками, клієнтами та членами команди. Його гнучкий дизайн підходить для команди чи туру будь-якого розміру та пропонує кілька режимів; двосторонній з участю аудиторії та односторонній без участі аудиторії. Digi-Wave можна використовувати в інтеркомі та ситуаціях перекладу.

  Передача звуку по цифровому каналу
  Передача звуку по цифровому каналу

  Реальне застосування Digi-Wave

  Під час пандемії COVID-19 Digi-Wave слугувала рішенням для судових залів та особистих тренінгів. Зали судів змогли повернутися до роботи без шкоди для безпеки чи соціального дистанціювання. Потреба в ефективному та безпечному зв’язку продовжує бути присутньою, і Williams AV представляє режим Court Mode, щоб полегшити налаштування та зробити перемикання між групами безпечним та плавним. 

  Інфрачервоні системи передачі звуку Williams AV

  Інфрачервоні системи передачі звуку

  Чому інфрачервоні системи Інфрачервоні (ІЧ) системи передачі звуку або допоміжні системи прослуховування використовують інфрачервоне світло для передачі звуку людям, яким потрібна слухова допомога або переклад мови, щоб подолати фоновий шум, реверберацію та відстань...
  WI-Fi системи передачі звуку Williams AV

  WI-Fi системи для спілкування

  Wi-Fi системи – Призначенні для трансляції/передачі звукової інформації через мережу Wi-Fi. Транслюється безпосередньо через наявну в будівлі мережу та не потребує додаткового мережевого обладнання.

  Наші контакти

  Компанія Озіс працює по всій території України

  +38 066 862-42-42

  E-mail:

  info@ozis.in.ua

  Україна, м. Київ

  Замовити детальну консультацію

  Цифрові Digi-Wave системи передачі звуку

  12 + 1 =