fbpx

Переваги Wi-Fi систем

  Допоміжні системи прослуховування через канали зв’язку Wi-Fi призначенні для використання як для малих, так і для великих груп, де кількість слухачів обмежується лише організаторами або можливістю вмістити кількість слухачів в приміщення.

  Канал зв’язку Wi-Fi дозволяє безперебійно передавати аудіо на персональні смартфони які працюють на iOS або Android або передавати аудіо на спеціальний AV-приймачі Williams.

  Додаток WaveCAST

  Програма WaveCAST забезпечує простий у використанні інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача та доступна для iOS або Android. Слухачі можуть легко вибрати канал і рівень гучності, коли їх особистий пристрій підключено до мережі Wi-Fi.

  Допоміжні слухові системи для сфери туризму

  Під час відвідування старовинних місць, музеїв, замків або місць історичних подій покупець отримує звукову інформацію від гіда або адміністратора безпосередньо на свої слухові апарати…

  Допоміжні слухові системи для магазинів та торгівлі

  Telecoil системи забезпечать комфорт та безпеку відвідувачам та працівникам з порушенням слуху. Навколишній шум або розмова інших відвідувачів не заважатимуть отримувати, чути та спілкуватися…

  Допоміжні слухові системи для навчання та освіти

  Більшість користувачів слухових апаратів або кохлеарних імплантатів сказали б, що коли вони використовують свої апарати в розмові віч-на-віч, вони працюють дуже добре. Труднощі виникають, коли рівень навколишнього шуму занадто високий або відстань між доповідачем і слухачем збільшується.

  Допоміжні слухові системи для інтерком систем

  Для людей зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами домофони та інтерком системи спілкування це справжнє випробування, особливо якщо вони розташованні в місцях з підвищеним рівнем шуму або акустичних спотворень.

  Допоміжні слухові системи для залів засідань та нарад

  Під час проведення урядових, судових або інших важливих засідань слухач отримує звукову інформацію від доповідача безпосередньо на свої слухові апарати через спеціальний сигнал який випромінюють індукційні петлеві системи. Завдяки використанню правильно інстальованих слухових систем якість звуку в рази чіткіша аніж через мікрофони слухових апаратів. Слухові апарати перестають бути засобом спілкування для ближнього оточення.

  Наші контакти

  Компанія Озіс працює по всій території України

  +38 066 862-42-42

  E-mail:

  info@ozis.in.ua

  Україна, м. Київ

  Замовити детальну консультацію

  WI-Fi системи передачі звуку

  5 + 5 =