fbpx

Допоміжні слухові системи для медичних закладів

 Системи допоміжного прослуховування від ОЗІС:

 • Створюємо інклюзивний простір, для людей з порушенням слуху в закладах охорони здоров’я
 • Запропонуйте пацієнтам, або їх супроводжуючим, прямий зв’язок з вашою системою аудіоінформування та сповіщення, без необхідності використання додаткових приймачів або розміщення відносно доповідача.
 • Організуйте інклюзивний простір для людей з порушенням слуху.
 • Зменшити переливання і таким чином зменшити перешкоди для слухових петель
 • Забезпечують свободу пересування завдяки добре спроектованим системам
 • Мінімізувати вплив структурної втрати металу
 • Зменшити переливання і таким чином зменшити перешкоди
 • Можуть бути інтегровані в тимчасові споруди, нові будівлі або модернізовані в існуючі структури
Отримати додаткову інформацію про тип слухових петель відповідно до нормативних рекомендацій, зверніться до нашої дослідної команди за номером +380668624242 або електронною поштою поштою info@ozis.in.ua.

ozis.in.ua

Переваги

Передайте всю важливу звукову інформацію, без акустичних бар’єрів та завад пацієнту або супроводжуючим.

 • Забезпечте безпеку працівникам ресепшн розмістивши захисні екрани не хвилюючись про звукові бар’єри
 • Доповіді доступні та інформативні для всіх.
 • Запобігайте виходу сигналу за межі цільової аудиторії.
 • Слухопротезовані мають повну свободу в пересуванні.
 • Забезпечте безпеку відвідувачам шляхом інформування про небезпеку та корегувань щодо шляхів евакуації по всій будівлі або окремому приміщенні.

Більшість користувачів слухових апаратів або кохлеарних імплантатів сказали б, що коли вони використовують свої апарати в розмові віч-на-віч, вони працюють дуже добре. Труднощі виникають, коли рівень навколишнього шуму занадто високий або відстань між доповідачем і слухачем збільшується, як у жвавій зоні прийому, лекційному залі чи конференц-залі.

Безбар’єрний простір в охороні здоров’я

Жоден слуховий апарат або кохлеарний імплантат не здатен надати комфортний звук та чітку розбірливість мови під час відвідування лікувальних установ, особливо під час звернення в реєстратуру.  Відвідування слухопротезованими колективних засідань та обговорень важливих питань в залах чи кабінетах, які не оснащенні слуховими петлевими системами T-coil є малоінформативними.

Під час проведення медичних нарад, або консультацій,  учасник або слухач переговорного процесу отримує звукову інформацію безпосередньо на свої слухові апарати через вбудовану в апарат Т котушку. При цьому кількість учасників переговорного процесу  обмежується лише площею обладнаною індукційною системою і не потребує індивідуального приєднання кожного учасника, як це відбувається в рішеннях індивідуального користування.

Всі світові виробники слухових апаратів та імплантатів підтримують технологію T-coil передачі звуку.

Спосіб передачі звукового сигналу на слуховий апарат через Т котушки належать до прямого типу передачі звукового сигналу і є максимально комфортним для використання в громадських місцях чи місцях з великою концентрацією звукових завад, у співвідношенні до корисної звукової інформації.  Для утворення індукційного звукового поля (Т-loop) в приміщенні чи просторі використовують Слухові петлі.

Використання та облаштування слухових петлевих систем в закладах охорони здоров’я дозволяє:

 • створити Безбар’єрний простір та надати рівних можливостей для маломобільних груп населення
 • Спілкуватися та отримувати інформацію на реєстратурі спокійно не порушуючи лікарської таємниці та тиші в лікарні
 • Проводити медичні наради за участю слухопротезованних співробітників.

Допоміжні слухові системи для інтерком систем

Для людей зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами домофони та інтерком системи спілкування це справжнє випробування, особливо якщо вони розташованні в місцях з підвищеним рівнем шуму або акустичних спотворень.

Допоміжні слухові системи для готельного бізнесу

Впровадження допоміжних слухових систем, в зонах обслуговування, допоможе здолати бар’єри в спілкуванні між персоналом та гостями.

Допоміжні слухові системи для сфери туризму

Під час відвідування старовинних місць, музеїв, замків або місць історичних подій покупець отримує звукову інформацію від гіда або адміністратора безпосередньо на свої слухові апарати…

Допоміжні слухові системи для навчання та освіти

Більшість користувачів слухових апаратів або кохлеарних імплантатів сказали б, що коли вони використовують свої апарати в розмові віч-на-віч, вони працюють дуже добре. Труднощі виникають, коли рівень навколишнього шуму занадто високий або відстань між доповідачем і слухачем збільшується.

Допоміжні слухові системи для центрів розваг та відпочинку

Під час відвідування театральних вистав, кінотеатрів або концертів глядач отримує звукову інформацію зі сцени безпосередньо на свої слухові апарати

Наші контакти

Компанія Озіс працює по всій території України

+38 066 862-42-42

E-mail:

info@ozis.in.ua

Україна, м. Київ

Замовити детальну консультацію

Допоміжні слухові системи для медичних закладів

15 + 1 =