fbpx

Чому інфрачервоні системи

  Інфрачервоні (ІЧ) системи передачі звуку або допоміжні системи прослуховування використовують інфрачервоне світло для передачі звуку людям, яким потрібна слухова допомога або переклад мови, щоб подолати фоновий шум, реверберацію та відстань від джерела звуку. Ідеально підходить для сценаріїв групового прослуховування.Відсутні обмеження щодо кількості слухачів які одночасно заходяться в полі дії ІЧ передавача. Інфрачервоні системи легко масштабуються під різні завдання та  приміщення. Люди використовують персональні інфрачервоні приймачі будь-де в межах зони покриття, щоб почути кристально чистий звук безпосередньо від джерела звуку. 

  Безпечна передача інформації

  Передача звуку  з контролем його розповсюдження.
  Трансляція обмежується стінами кімнати, навіть шторами навколо!

  Проста установка

  Проста установка робить ІЧ-системи легкими в налаштуванні.

  Сумісність з ADA

  Зробіть своє приміщення однаково доступним для всіх – познайомтеся з відповідністю ADA з ІЧ-системою.

  Працює як ліхтар

  Подумайте про інфрачервоні випромінювачі як про промінь невидимого світла. Випромінювачі доступні в різних розмірах, залежно від зони покриття та кількості необхідних каналів. У більшості додатків використовується кілька випромінювачів, щоб забезпечити рівномірне покриття світлом, тому користувачі не відчувають сліпих зон.

  Інфрачервоні системи передачі звуку Williams AV

  Допоміжні слухові системи для транспортної інфраструктури

  Важко уявити сучасну транспортну інфраструктуру без систем аудіоінформування та сповіщення пасажирів, водіїв, зустрічаючих та проводжаючих, працівників вокзалів та інших людей.
  Telecoil системи здатні подолати бар’єри спілкування.

  Допоміжні слухові системи для корпоративних завдань

  Інклюзивний простір для працівників та відвідувачів з порушенням слуху. Слухопротезовані працівники (відвідувачі) можуть комфортно працювати, спілкуватися та отримувати важливу інформацію через системи через гучномовці або інтерком системи.

  Допоміжні слухові системи для залів засідань та нарад

  Під час проведення урядових, судових або інших важливих засідань слухач отримує звукову інформацію від доповідача безпосередньо на свої слухові апарати через спеціальний сигнал який випромінюють індукційні петлеві системи. Завдяки використанню правильно інстальованих слухових систем якість звуку в рази чіткіша аніж через мікрофони слухових апаратів. Слухові апарати перестають бути засобом спілкування для ближнього оточення.

  Допоміжні слухові системи для інтерком систем

  Для людей зі слуховими апаратами та кохлеарними імплантатами домофони та інтерком системи спілкування це справжнє випробування, особливо якщо вони розташованні в місцях з підвищеним рівнем шуму або акустичних спотворень.

  Допоміжні слухові системи для навчання та освіти

  Більшість користувачів слухових апаратів або кохлеарних імплантатів сказали б, що коли вони використовують свої апарати в розмові віч-на-віч, вони працюють дуже добре. Труднощі виникають, коли рівень навколишнього шуму занадто високий або відстань між доповідачем і слухачем збільшується.

  Наші контакти

  Компанія Озіс працює по всій території України

  +38 066 862-42-42

  E-mail:

  info@ozis.in.ua

  Україна, м. Київ

  Замовити детальну консультацію

  Інфрачервоні системи передачі звуку

  6 + 6 =